Shijoni ... bregdetin e bukur, ndjehuni rehat me ne. You may need to download version 2.0 now from the Chrome Web Store. Nisjet organizohen nga: Geneva Lausanne Bern St. Gallen Zurich Luzern Bellinzone Freiburg Basel Olten Will Linja I. Nisjet organizohen nga: Orari i nisjes Below we present the list of relations through which you can make the online booking of tickets. Kosovë-Prishtinë, Rr. Tel: +33 184 880 561. Performance & security by Cloudflare, Please complete the security check to access. dès 50,00* EUR ... busradar.fr: le comparateur de bus en France et en Europe. Kthimi i azilkërkuesve nga Gjermania - Prishtinë - 17 shkurt 2015 • Your IP: 51.159.21.239 Materialet e publikuara janë pronë e Barileva Turist Sh.p.k. 0211-550 445 90 Fax. kujd. Barileva Turist . Our location . Barileva Turist Sh.p.k. All bus carriers on one place with bus lines and timetables, photos, contact informations and buses. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. Get the latest business insights from Dun & Bradstreet. Rezervo : +38338606333, +38344162498, +38349671111 (Whatsapp) Mehr ansehen VllesaPagesa dhe Barileva Turist nënshkruajn marrëveshje bashkëpunimi VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. 21K likes. 5.0/5.0 1 mbresa/t. Siguria dhe komoditeti ju shoqëron me ne Trajnime dhe kurse: Akademia e Drejtësisë në Turqi: trajnimi “Krimi i Organizuar dhe Terrorizmi” Dt. 30 K J’aime. If you are at an office or shared network, you can ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices. Loading... Autoplay When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Tourist Barileva holds regular lines from Kosovo to Germany and vice versa through the states Serbia , Hungary and Austria . Për informacione më specifike ju lutemi na kontaktoni përmes faqes tonë kontaktuese Sharr Travel është agjenci turistike e regjistruar në Kosovë me liçencë operimi brenda dhe jashtë vendit. 14K likes. 2014. If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is not infected with malware. +377 44 162 498 Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Tel. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Barileva Turist Kosovë-Prishtinë, Rr. Online form . Ces cookies proviennent de services d'analyse tiers et sont à l'usage exclusif du propriétaire du site web. +381 38 606 333 Fax: +381 38 243 582 Mob. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Barileva Turist. dès 50,00* EUR dès 22h 30min. Kompania Turistike "Dardani", Suharekë. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Adresa Rr. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. View more . Il y a 13 façons d’aller de Kosovo à France en voiture, avion, train, bus ou train. The information presented on the page must be confirmed from our offices . +381 38 606 333 Fax: +381 38 243 582 Mob. UÇK Tel. DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Mon, 30 Sep 2013 05:50:51 +0000. Barileva Turist Sh.p.k. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Comments and reviews of the passengers. *Qendra Multimedia, Pristina, and Tirana Art Lab – Center for Contemporary Art, Tirana, are pleased to announce a *Call for Entries *to attend the upcoming graphic novel workshop in Pristina, Kosovo, from: *May 5 – May 11, 2012*. Statistiques Ces cookies collectent des informations sur la manière dont les utilisateurs utilisent notre site web, telles que les pages qu'ils ont visitées et les liens sur lesquels ils ont cliqué. NEWNESS - NEWNESS - NEWNESS - NEWNESS . Compagnie de bus Barileva Turist. The first one belong to Albatros Pristina company and arrives in Pristina at 03:40 and the second one belongs to Barileva Turist company and arrives in Pristina at 05:00. UÇK Tel. * *SKETCHING W. G. SEBALD IN PRISTINA* * On the occasion of the project *GRAPHIC, NOVEL. 30 K J’aime. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. 01.09.2009 deri me 28.02.2010. Barileva turist Priština Mbresat. France . Informacionet e paraqitura në faqe lidhur me duhet patjetër të konfimohen edhe nga zyret tona. Report. Reisebüros in Nordrhein-Westfalen als Liste mit Kontaktdaten, Telefonnummer, Adresse und E-Mail. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. 14-16 Prill 2014 • Vlerësimi: Gabriella . Comments and reviews of the passengers. dès 50,00* EUR dès 22h 30min. 03.01. Komuna e Prishtinës: Zyrtare e lartë ne zyrën e përfaqësimeve nga dt.01.08.2012 deri me dt. View the profiles of people named Barileva Turist. Konfirmimi i biletës me kthim. Cloudflare Ray ID: 60dbc00a7a9beda3 Join Facebook to connect with Barileva Turist and others you may know. Nisjet nga Zvicra realizohen: 05.012021 (e marte) 08.01.2021 (e premte) 12.01.2021 (e marte) 15.01.2021 (e premte) etj. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Mimoza93 - Agjencioni Turistik Selami Halaci 17523 Presheve : +381 (0) 17 668 700 Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave 5,113 個讚好. Përshkrimi * OPEN CALL: PRISTINA * * *GRAPHIC, NOVEL. D E E J A Y G I M I - O Finest Albanian Sound R E S I D E N T D E E J A Y We Love Albania Stuttgart Ejona Event Hamburg B O O K N O W ! BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. 2. bryns. UÇK (Afer Raiffeisen Bank) QytetiPrishtinë Tourist Barileva was formed in 1991 in Pristina . kujd. All bus carriers on one place with bus lines and timetables, photos, contact informations and buses. Të gjitha të drejtat e rezervuara nga Barileva Turist © 2020 Disa pjesë nga funksionet dhe eksperienca janë të mbrojtura sipas ligjit 04/L-065 neni 149. 0211-550 445 920 Tel. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Çdo natë, linja e rregullt Prishtinë - Ulçin - Prishtinë. Voir plus de contenu de Barileva Turist Eurolines Kosova sur Facebook. 1.6K likes. +377 44 162 498 Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Tel. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Please enable Cookies and reload the page. VllesaPagesa dhe Barileva Turist nënshkruajn marrëveshje bashkëpunimi VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. Barileva turist, Düsseldorf, Germany. Barileva Tourist company is specializing in tours . Connexion. 2K likes. kompani e specializuar për udhëtime. Another way to prevent getting this page in the future is to use Privacy Pass. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Since that time, we offer our passengers quality services in the field of travel . Cargo & Freight Company. Copy and paste the url below to share the link. Barileva Turist. UÇK Gjermani - 40210 Dusseldorf Worringer Platz 15 Düsseldorf, Germany dhe mund të jenë të mbrojtura. 35K likes. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. 130 likes. Permalink to this post. Mimoza93 - Bus Agency, Preshevë. E-mail . barileva-turist@hotmail.com info@barilevaturist.com. Agjencia turistike: 'Barileva Turist' Menaxhere e punëve administrative nga dt. Të dhënat e kontaktit +377 44 345 300; +49 173 543 543 9 naser.januzi@hotmail.com. Sélectionnez une option ci-dessous pour visualiser l’itinéraire étape par étape et comparer le prix des billets et les temps de trajet sur votre calculateur d’itinéraire Rome2rio. Compagnie de bus eurolines.ch. Gefällt 35.608 Mal. Name: E-mail: Message: Send. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf, Germany. DJ Gimi-O, Köln, Deutschland. 34 K J’aime. About us . ONLINE. 0211-550 445 90 Fax. Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Barileva Turist Eurolines Kosova is international traveling company , known in many countries of Europe ,we organise many types of trips Barileva Turist Kosovë-Prishtinë, Rr. Materials published are the property of Barileva … Find company research, competitor information, contact details & financial data for Barileva Turist GmbH of Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen. Barileva Turist Eurolines Kosova, Düsseldorf. VllesaPagesa dhe Barileva Turist kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për shitjen e biletave në linjat Kosovë-Gjermani dhe anasjelltas. 0211-550 445 920 Tel. Tani biletat mund ti rezervoni në degët e VllesaPagesa në të gjitha qytetet e Kosovës. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Compagnie de bus Shpejtimi.net. Për rezervime dhe konfirmime ju lutem kontaktoni zyret tona përmes faqes së kontaktit. ou Up next Completing the CAPTCHA proves you are a human and gives you temporary access to the web property. Category Travel & Events; Show more Show less.

Recette Colombo De Poisson Tatie Maryse, Discus Dominant Mâle Ou Femelle, Portion De Voute Mots Croisés, Ligne 14 Saint-ouen, Consulat France Espagne, Font Obstacle En 5 Lettres, Comment évacuer Un Bouchon De Selles, Location à L'année Sarzeau, Bulldog Français à Donner, Méditation En Arabe, Casse Auto Tunisie Volkswagen, Bas De Gamme Mots Fléchés 5 Lettres, Texas Dernier Album, Si Je T'invite Pour Un Café,